TİMBİRE “YILIN ALKIŞI HAKEDEN BASIN PROJESİ” ÖDÜLÜ « Ahi Televizyonu Kırşehir

SON DAKİKA

TİMBİRE “YILIN ALKIŞI HAKEDEN BASIN PROJESİ” ÖDÜLÜ

Bu haber 31 Temmuz 2023 - 15:52 'de eklendi ve 149 views kez görüntülendi.

TİMBİRE “YILIN ALKIŞI HAKEDEN BASIN PROJESİ” ÖDÜLÜ
Uluslararası Radyocular Birliği Türk İnternet Medya Birliğini Yılın Alkışı Hakeden Basın Projesi ödülüne layık gördü. Ödül töreni 2 Ağustosta Ankara’da düzenlenecek.
Uluslararası Radyocular Birliği tarafından düzenlenen 12. Alkışı Hakedenler Ödülleri Ankara’da sahiplerini buluyor. 2 Ağustos 2023 Çarşamba akşamı Mamak Kültür Merkezinde gerçekleşecek törene medya, siyaset, spor, iş, sağlık, eğitim, kültür ve sanat camiasının yıldız isimleri katılacak. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Ersin Tatarın da Uluslararası Alkışı Hakeden Siyasetçi Ödülü alacağı gecede, Cumhurbaşkanlığının 7 Mart 2023 tarihli kararnamesi ile 81 ile 14 ülkeden üyelerle kurulan Türk İnternet Medya Birliği Yılın Alkışı Hakeden Basın Projesi” ödülünü alacak.
TİMBİR’E Ödül; Genel Başkan Doktor Basadan İlk Açıklama: Gurur Verici.
TİMBİR Genel Başkanı Doktor Süleyman Basa, basının yeni gücü TİMBİRin oluşturduğu sinerji ile daha ilk yılında radyoculardan ödül alacak olmasının gerçekten çok gurur verici bir duygu olduğunu söyledi. Doktor Basa, “Bu ödül çalışmalarımızı daha da şevkle yapmamızı sağlayacaktır. Tüm üyelerimiz adına Radyoculara bu vesileyle çok teşekkür ediyorum” dedi.
Uluslararası Radyocular Birliği Başkanı Erbaş: Alkışı Hak Edenlere Hakkını Teslim Edeceğiz
Uluslararası Radyocular Birliği Genel Başkanı Yusuf Erbaş yaptığı açıklamada; “Ülkemizde eleştirmenin kolay alkışlamanın unutulduğu ortamlarda, biz Alkışı Hak Edenlere hakkını teslim ederek, güzel geleceğimiz için sinerji oluşturuyoruz” dedi. Uluslararası Radyocular Birliği daha yeni koşmaya başladığını belirten Erbaş, Temiz Türkçe için ‘Argosuz Türkçe, Argosuz Müzik, Argosuz Sanat ’ projeleri kapsamında yeni etkinliklerin müjdesini verdi. Radyocuların toplumsal yapının mihenk taşlarından biri olduğunun altını çizen Erbaş; “Bizler toplumsal psikolojiyi yönlendiren, hayatın eğitim okulunun birer neferleriyiz . Bu bağlamda, her radyoseverin bir vatansever olduğuna da inanmaktayız. Çünkü bizler ‘daima milletle, sonsuza kadar milletle!’ vizyonuyla çalışan bir yapıyız” ifadelerini kullandı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Volkan Konak Mp3 indir