AHİ TV 28 YAŞINDA « Ahi Televizyonu Kırşehir

SON DAKİKA

AHİ TV 28 YAŞINDA

Bu haber 15 Ağustos 2020 - 9:53 'de eklendi ve 789 views kez görüntülendi.

Ahi TV 28. yayın yılına girdi. Ahi TV Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Eraslan; ‘’ Ahi TV 28 yıldır Kırşehir’in gözü, kulağı sesi olmuştur ve bundan sonra da inşallah olmaya devam edecektir.

28 yıl önce beş arkadaşımız ile birlikte kurduğumuz Ahi TV ‘’haberde doğruluk yorumda dürüstlük, fikirde milliyetçilik’’ ilkelerinden hiç taviz vermeden yayın hayatını sürdürmektedir. Yayın hayatımız boyunca tek amacımız Kırşehir’in kültürünü, kamuoyunun ve Kırşehir halkının menfaatini her şeyin üzerinde tutarak yayın yapmak olmuştur. Kuruluşunda emeği gecen tüm arkadaşlarımıza geçmişte ve halen zor şart ve imkânlarla yayın hayatının devamını sağlayan çalışkan kardeşlerime,

28 yıldır bizi hiç yalnız bırakmayan, yetişemediğimiz yerde haber kaynağımız olan ve en önemlisi duaları ile hep yanımızda olan şehir içinde ve dışında yaşayan tüm Kırşehirli hemşerilerime teşekkür ediyorum. O günlerden bu günlere ulaşmamıza vesile olan bu çatı altında emeği olan herkese teşekkür ederim” şeklinde konuştu. Kırşehirli hemşerilerimizin bize olan sonsuz desteği yanımızda olduğu müddetçe daha çok 28 yıllar devireceğimize inanıyorum’’ dedi.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Volkan Konak Mp3 indir