YAŞAYAN HAZİNELERİMİZ KIRŞEHİR’E GELİYOR!

Madalya Avcılarından Milli Güreşçi Rıza Kayaalp ve Taha Akgül Kırşehir’e geliyor.

11 Kasım 2015 Çarşamba 09:55 < SPOR
AHİ TV
Gençlik Spor Bakanlığı Kredi Yurtlar Kurumu tarafından tertiplenen  ‘Çınaraltı Gençlik Söyleşileri’ ‘Yaşayan Hazineler Gençlik Sohbetleri’ nedeniyle Milli Güreşçilerimizden Madalya Avcısı Rıza Kayaalp ve Taha Akgül Kırşehir’e gelerek öğrencilerle buluşacak.

12 Kasım 2015 Perşembe günü saat 16.00’da Ahievran Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Konferans Salon’unda düzenlenecek olan ‘Yaşayan Hazineler Gençlik Sohbeti’ ile ilgili bilgi veren KYK Kırşehir İl Müdürü Faruk Şahin, “ Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğümüz tarafından düzenlenen Yaşayan Hazineler Gençlik Sohbetine Milli Güreşçilerimizden Rıza Kayaalp  ve Taha Akgül katılacak” dedi.

KYK Genel Müdürlüğünün örnek bir çalışma başlattığına dikkat çeken KYK Kırşehir İl Müdürü Faruk Şahin, “ Genel Müdürlüğümüz ülke genelinde Yaşayan Hazineleri gençlerle buluşturacak. Söyleşimize katılan ‘Yaşayan Hazinelerimiz’ gençlerimize yaşam hikayeleri ve başarılarının sırlarını anlatacaklar. Bu programımızın ilki Perşembe günü ilimizde yapılacak. Milli Güreşçilerimiz öğrencilerimizle bir araya gelerek onlara başarı sırlarını anlatacaklar. Öğrenci ve gençlerimizin bu insanlarımızın başarılarından faydalanmaları için  bu programımıza davet ediyoruz” diye konuştu.
HABER DETAYI ALT KISMI İÇİN MODÜL
YÖNETİM PANELİNDEN MODÜL KISMINDAN DÜZENLEYEBİLİRSİNİZ
Etiketlerkırşehir haber kırşehir ahi tv
YORUM EKLE
    YORUMLAR
KIRŞEHİR ⇓
İmsak 06:02
Güneş 07:25
Öğle 13:03
İkindi 16:01
Akşam 18:30
Yatsı 19:47

3.7581

4.6499

116192

162,723
11°KIRŞEHİR
Sitemizi Nasıl Buldunuz