VALİ ŞENTÜRK’TEN AFRİN GAZİMİZE ZİYARET

Kom. Uzm.Çvş. Sezer Akbaş’ı Kırşehir’deki evinde ziyaret etti.

12 Şubat 2018 Pazartesi 09:18 < GÜNDEM
AHİ TV

 

Kırşehir Valisi Necati Şentürk, Zeytin Dalı Harekâtı kapsamında yürütülen operasyonda içinde bulundukları tanka gelen füze sonucu bacağına şarapnel parçası isabet ederek yaralanan Kom. Uzm.Çvş. Sezer Akbaş’ı Kırşehir’deki evinde ziyaret etti.
İl Jandarma Komutanı J. Alb. Orhan Ekemen ve Askerlik Şubesi Başkanı Pers. Yzb. Harun Ağaç ile birlikte Kom. Uzm.Çvş. Sezer Akbaş’ı baba ocağında ziyaret eden Vali Necati Şentürk, Afrin gazimize ve ailesine geçmiş olsun dileklerinde bulundu.
Vali Necati Şentürk, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, “Kahraman milletin kahraman evlatları vatan, bayrak, ezan, millet sevdalıları nasıl ki ecdadı tarihimiz boyunca şehit düşmüşse, bugün de Afrin’de destanlar yazıyorlar. Vatanımızın bölünmez bütünlüğü ve milletimizin refahı için düşmanlarla gözünü kırpmadan, gece gündüz demeden çarpışan kahraman güvenlik mensuplarına minnettarız. Devletimiz şehit yakınlarına ve gazilerimize her zaman gereken desteği vermiştir. Biz de Kırşehir’deki şehit yakınlarımızın ve gazilerimizin yanındayız. Bu duygularla, şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize de acil şifalar diliyorum” dedi.
Kom. Uzm.Çvş. Sezer Akbaş’ı da, ziyaretinden dolayı Vali Şentürk’e teşekkür etti ve vatan için canlarını daima seve seve feda edeceklerini söyledi.
Ziyaret, Vali Şentürk’ün Kom. Uzm.Çvş. Sezer Akbaş ve ailesi ile yaptığı sohbetin ardından sona erdi.
HABER DETAYI ALT KISMI İÇİN MODÜL
YÖNETİM PANELİNDEN MODÜL KISMINDAN DÜZENLEYEBİLİRSİNİZ
Etiketler kırşehir ahi tv
YORUM EKLE
    YORUMLAR
KIRŞEHİR ⇓
İmsak 03:37
Güneş 05:20
Öğle 12:46
İkindi 16:38
Akşam 19:59
Yatsı 21:35

4.4877

5.2816

102410

186,636
24°KIRŞEHİR
Sitemizi Nasıl Buldunuz