VALİ AKIN, MUCUR’DA İNCELEMELERDE BULUNDU

Kırşehir Vali İbrahim Akın, Mucur ilçesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

11 Haziran 2018 Pazartesi 13:11 < GÜNDEM
AHİ TV

Kırşehir Vali İbrahim Akın, Mucur ilçesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Programına ilk olarak Mucur Kaymakamlığını ziyaret ederek başlayan Vali İbrahim Akın, Mucur Kaymakamı Kaya Çelik’ten ilçe ve ilçede devam eden yatırımlar hakkında brifing aldı.

Ziyaret sırasında yaptığı konuşmada Mucur’un gelişmesi için ilçe yöneticileri ile ortak çalışmalar yapacaklarını ifade eden Vali İbrahim Akın, Mucur’daki yatırımların zamanında tamamlanması için gerekli hassasiyeti göstereceklerini söyledi.

Mucur’da vatandaşlara sunulan hizmetlerin kalitesinin yükseltilmesinin önemine dikkat çeken Vali İbrahim Akın, “İlçemizde eğitim başta olmak üzere devam eden tüm yatırımların takipçisi olacağız. Mucur’u daha yaşanabilir, daha kalkınmış bir ilçe haline getirmek için halkımızın yaşam standardını yükseltecek projeler yapacağız” dedi.

Kaymakamlık ziyaretinin ardından Mucur Belediyesi’ni ziyaret eden Vali İbrahim Akın, Belediye Başkanı Ali Şahin’den çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Daha sonra esnafları ziyaret ederek onlarla sohbet eden Vali İbrahim Akın, Mucur Polis Merkezi Amirliği ve İlçe Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret ederek ilgililerden brifing aldı.

Vali İbrahim Akın’ın Mucur gezisine Mucur Kaymakamı Kaya Çelik’in yanı sıra İl Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Orhan Ekemen, İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Osman Demir ile ilçe protokolü eşlik etti.

HABER DETAYI ALT KISMI İÇİN MODÜL
YÖNETİM PANELİNDEN MODÜL KISMINDAN DÜZENLEYEBİLİRSİNİZ
Etiketler kırşehir ahi tv
YORUM EKLE
    YORUMLAR
KIRŞEHİR ⇓
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

4.7275

5.4833

95057

192,737
*KIRŞEHİR
Sitemizi Nasıl Buldunuz