TASLAK PROGRAM OLUŞTURULUYOR.

Ahi Evran Üniversitesi'nde yapılan Ahilik Çalıştayı sonrasında çıkan sonuç bildirgesi ışığında taslak program oluşturuluyor.

13 Mayıs 2018 Pazar 14:53 < KÜLTÜR
AHİ TV
         Ahi Evran Üniversitesi'nde yapılan Ahilik Çalıştayı sonrasında çıkan sonuç bildirgesi ışığında taslak program oluşturuluyor.
         Kırşehir Ticaret İl Müdürü Mahmut Dalgalı tarafından yapılan açıklamada, Belediye Başkanlığı başta olmak üzere siyasi, idari ve sivil kesimlerle birebir istişareler sonucun da programın netleşeceğini belirtti.
         İl Müdürü Dalgalı yaptığı açıklamada, “Program taslağı 30 Mayıs 2018 tarihinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'nda toplanacak merkez yürütme kurulunda netlik kazanacak. Her yıl Kırşehir merkez olmak üzere Türkiye genelinde kutlanmakta olan Ahilik haftası, Gümrük ve Ticaret Bakanlığında planlanıyor iken geçtiğimiz yıldan başlamak üzere bu iş yerele devredildi. İlk defa 30. Ahilik haftasını biz yerelde planlayarak uygulamaya koyduk. Bir takım eksiklik ve hatalar olmasıyla birlikte önceki Ahilik haftası etkinliklerine göre katılımın daha yüksek olduğu daha coşkulu bir hafta geçirdik. Burada en büyük eksiğimiz Ahilik haftasını esnafımızla bütünleştirememiz olmamız. Bu bütünleşmeyi sağlayabilmek için yoğun bir arayış içerisindeyiz. Bu hususta tüm teklif ve düşüncelere açığız. Bizim bilmediğimizi bilen düşünemediğimizi düşünen insanlarımızın bize bu bağlamda katkı sunmalarını bekliyoruz” dedi.
         Bu yıl Ahilik Haftası etkinliklerinin ise 31.’si Kırşehir merkezli olmak üzere Türkiye genelinde kutlanacak. 
HABER DETAYI ALT KISMI İÇİN MODÜL
YÖNETİM PANELİNDEN MODÜL KISMINDAN DÜZENLEYEBİLİRSİNİZ
Etiketler kırşehir ahi tv
YORUM EKLE
    YORUMLAR
KIRŞEHİR ⇓
İmsak 03:37
Güneş 05:20
Öğle 12:46
İkindi 16:38
Akşam 19:59
Yatsı 21:35

4.4877

5.2816

102410

186,636
24°KIRŞEHİR
Sitemizi Nasıl Buldunuz