SÜNNET ŞÖLENİ KAYITLARI BAŞLADI

Kırşehir Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen ve bu yıl 10.’su düzenlenecek olan Sünnet Şöleni başvuruları başladı.

11 Haziran 2018 Pazartesi 13:09 < GÜNDEM
AHİ TV

Kırşehir Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen ve bu yıl 10.’su düzenlenecek olan Sünnet Şöleni başvuruları başladı.

Kırşehir Belediyesi 10. Geleneksel Sünnet Şöleni’ne çocukları sünnet olacak tüm aileleri kayıt için davet eden Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, müracaatların Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezinde bulunan , Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne yapılacağını ve müracaatların sonunda Sünnet Şöleni’nin hangi tarihte yapılacağını ilerleyen günlerde açıklayacaklarını söyledi.

Başkan Bahçeci, sosyal belediyeciliğin gerektirdiği konularda ellerinden geldiğince halka hizmet etmeye çalıştıklarını hatırlatarak, “Çocuklarımızı ücretsiz sünnet ettirerek mutlu günlerine ortak oluyoruz. Bu yıl onuncusunu yapacağımız Geleneksel Sünnet Şöleni’nde yine çocuklara sünnet kıyafetlerini ücretsiz dağıtacağız. Sünnet Şöleni’ne kayıtlar başladı ve devam ediyor. Vatandaşların başvuruda bulunmak için sünnet olacak olan çocuğunun ve kendisinin nüfus cüzdanı ile birlikte Belediyemiz Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezinde bulunan Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne müracaat etmeleri gerekiyor” dedi.

HABER DETAYI ALT KISMI İÇİN MODÜL
YÖNETİM PANELİNDEN MODÜL KISMINDAN DÜZENLEYEBİLİRSİNİZ
Etiketler kırşehir ahi tv
YORUM EKLE
    YORUMLAR
KIRŞEHİR ⇓
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

4.7275

5.4833

95057

192,737
*KIRŞEHİR
Sitemizi Nasıl Buldunuz