“ŞEHRİMİZDE KALICI, İZ BIRAKACAK YATIRIMLAR YAPIYORUZ”

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, belediye tarafından şehrin farklı noktalarına yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

13 Mart 2018 Salı 09:41 < GÜNDEM
AHİ TV

 

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, belediye tarafından şehrin farklı noktalarına yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Başkan Bahçeci teknik personelle birlikte Lise Caddesi Kaldırım Yapım Çalışması , Terme Caddesi Bisiklet Parkı Kaldırım ve Peyzaj çalışmaları yerinde inceleyip çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 

Şehir merkezin de devam eden Lise Caddesi Kaldırım Yapım Çalışması, Terme Caddesi Bisiklet Parkı Kaldırım ve Peyzaj çalışmaları ve şehrin muhtelif yerlerinde çalışmalarını yerinde denetleyen Başkan Bahçeci, vatandaşların yaşam kalitelerini artırmaya odaklı çalıştıklarını söyledi.

 

Alt yapısı tamamlanan cadde ve sokaklarda üst yapıyı hızlı bir şekilde ilerleten belediye ekipleri, çalışmalar hakkında Başkan Bahçeci’ye bilgiler verdi. Lise Caddesi ve Terme caddesinde yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Kırşehir halkının yaşam kalitesini en üst düzeye çıkarmak, mutlu insanların geleceğe umut ve heyecanla baktığı, yaşamaktan zevk aldığı, hedefi doğrultusunda halkımızdan aldığımız güçle gerçekleştirdiğimiz hizmetlerle hedeflerimize kararlı adımlarla yürümeye devam ediyoruz.

Şehrin ihtiyaca karşılık vermek adına yeni yollar yapıldığını ilimizin artan nüfusa karşı alt yapı ve üst yapısıyla beraber parkları, yeşil alanları, sosyal yaşam alanları oluşturduklarını söyleyen Başkan Bahçeci, “ Gelişen ve değişen bir Kırşehir Türkiye’de örnek gösterilen bir şehir olma yolunda emin adımlarla yoluna devam ediyor.

 

Başkan Bahçeci “Şehrimizde kalıcı, iz bırakacak yatırımlar yapıyoruz. Uzun vadede hedefimiz kaliteli ve konforlu bir kent yapmak. Bu yolda ilerlemeye devam edeceğiz. Lise Caddesinde çalışmalarımız hızla devam ederken çalışmaların bittiği caddelerde peyzaj çalışmalarımız başladı, dikimleri tamamlanan bitkilerin korunması konusunda hemşerilerimizin ve özellikle esnaflarımızın hassas davranmalarını bekliyoruz dedi.

HABER DETAYI ALT KISMI İÇİN MODÜL
YÖNETİM PANELİNDEN MODÜL KISMINDAN DÜZENLEYEBİLİRSİNİZ
Etiketler kırşehir ahi tv
YORUM EKLE
    YORUMLAR
KIRŞEHİR ⇓
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

4.7275

5.4833

95057

192,737
*KIRŞEHİR
Sitemizi Nasıl Buldunuz