OSB Müteşebbis Heyeti Toplantısı Yapıldı

Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti Toplantısı, Valimiz Sayın İbrahim Akın başkanlığında yapıldı. Toplantıya Valimiz Sayın İbrahim Akın’ın yanı sıra Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, İl Genel Meclis Başkanı Hacı Ömer Seyfi, Kırşehir OSB Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Eraslan, OSB Müdürü Ömer Türkmenoğlu, Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Yılmaz ile iş adamları katıldı.

OSB Müteşebbis Heyeti Toplantısı Yapıldı
Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti Toplantısı, Valimiz Sayın İbrahim Akın başkanlığında yapıldı.
Toplantıya Valimiz Sayın İbrahim Akın’ın yanı sıra Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, İl Genel Meclis Başkanı Hacı Ömer Seyfi, Kırşehir OSB Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Eraslan, OSB Müdürü Ömer Türkmenoğlu, Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Yılmaz ile iş adamları katıldı.
Toplantının açılış konuşmasını yapan Valimiz Sayın İbrahim Akın, Organize Sanayi Bölgesindeki işletmelerin ilimiz ekonomisine ve istihdamına önemli katkılar sağladığını söyledi.
Kırşehir OSB’nin her geçen gün daha da güçlü hale geldiğini belirten Valimiz Sayın İbrahim Akın, “OSB’ye yapılan yatırımları önemsiyor ve takip ediyoruz. İlimizin gelişmesi için önemli olan Kırşehir OSB, yaptığı ihracat ile hem ülke hem de ilimiz ekonomisine katkı sağlamaktadır. Burada yatırım yapan iş adamlarımızı tebrik ediyorum. İş adamlarımızla sürekli bir araya gelerek görüşlerini dinliyoruz. Bu toplantıda, önümüzdeki süreçte OSB’de yapacağımız çalışmalar hakkında değerlendirmelerde bulunacağız.” dedi.
Toplantı, Sayın Valimizin Kırşehir OSB’de yürütülen faaliyetler hakkında yöneticilerden bilgiler alması ve yapılan fikir alış-verişi ile sona erdi. 

Diğer Haberler