"ÖĞRETMENLER YARINI HAZIRLAYAN KAHRAMANLARDIR"

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci: “Öğretmenler yarını hazırlayan kahramanlardır”

24 Kasım 2017 Cuma 09:09 < GÜNDEM
AHİ TV
Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Öğretmenlerimiz; çocuklarımızı, gençlerimizi gelecek yarınlara hazırlayan, taşıyan kahramanlardır” dedi.
Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, 24 Kasım Öğretmenler günü nedeniyle mesaj yayınladı.
“Modern, çağdaş, kalkınmış, mutlu ve güvenli bir toplum olmanın yolu eğitimden geçer” diyen Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Öğretmenler Günü nedeniyle yayınladığı mesajda şunları bildirdi:
“Yarınlarımızı teslim edeceğimiz çocuklarımızın, gençlerimizin kişisel, sosyal ve kültürel yönde yetişmesinde, topluma faydalı birer fert olarak kazandırılmasında değerli öğretmenlerimize çok büyük görevler düşmektedir.  
Bu kutsal mesleği icra eden öğretmenlerimiz; insanlığımızı, gençlerimizi gelecek yarınlara hazırlayan, taşıyan adsız kahramanlardır. Çocuklarımızı, gençlerimizi eğiterek onları geleceğe en iyi şekilde hazırlamaya çalışan öğretmenler, ülkemizin yarınlarının kurucularıdır. Ülkemizi çağdaş medeniyetler seviyesine çıkarmak için ülkenin her yerinde büyük bir fedakârlıkla çalışmaktadırlar.
Milletimizin muasır devletler seviyesine yükselebilmesi, eğitim ve öğretimin kaliteli ve bilimsel yöntemlerle yürütülmesi ile mümkündür. Bu yüzden öğretmenlerimiz bizim için çok değerli. Bu değeri Mustafa Kemal Atatürk de, ‘Öğretmenler Yeni Nesil Sizlerin Eseri olacaktır’ sözleriyle vurgulamıştır. Öğretmenlerimizin; bilgili, çalışkan, vatanını seven, cesur bireyler yetiştirmek için üstlendikleri sorumlulukları bugüne kadar oluğu gibi bundan sonra da devam ettireceklerine yürekten inanıyoruz. Bu vesile ile Başöğretmenimiz Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere ebediyete intikal etmiş tüm öğretmenlerimize Allah’tan rahmet diler, hayatını sürdüren öğretmenlerimize de sağlıklı, huzurlu ve uzun ömürler dileyerek, öğretmenler gününü kutluyorum.” 
HABER DETAYI ALT KISMI İÇİN MODÜL
YÖNETİM PANELİNDEN MODÜL KISMINDAN DÜZENLEYEBİLİRSİNİZ
Etiketlerahi tv
YORUM EKLE
    YORUMLAR
KIRŞEHİR ⇓
İmsak 03:37
Güneş 05:20
Öğle 12:46
İkindi 16:38
Akşam 19:59
Yatsı 21:35

4.4877

5.2816

102410

186,636
24°KIRŞEHİR
Sitemizi Nasıl Buldunuz