MİLLETVEKİLİ MİKAİL ARSLAN’IN YANINDA VE DESTEKÇİSİYİZ

Biz de “AHİ TV ve AHİCE Gazetesi ‘’ olarak BağlantıMilletvekili Mikâil Arslan’ın yanında olduğumuzu kamuoyuna saygıyla belirtiyoruz.

26 Nisan 2017 Çarşamba 09:23 < GÜNDEM
AHİ TV
MİLLETVEKİLİ MİKAİL ARSLAN’IN YANINDA VE DESTEKÇİSİYİZ
 
Kırşehir’den üç dönem milletvekili seçilen, Kırşehir ve ilçelerine yaptığı yatırım ve hizmetlerle herkesin sevgi ve takdirini kazanan AK Parti Kırşehir Milletvekili Mikail Arslan’a yönelik basında çıkan yıpratmaya yönelik haberlere tepkiler artıyor. Kırşehir’de her hizmet ve yatırım altında imzası olan Milletvekili Mikail Arslan’ın çalışma şevkini kırmaya kimsenin hakkı olmadığını belirten Kırşehirliler, bu tür yıpratıcı yayınların Kırşehir’e büyük zararlar vereceğine dikkati çektiler. İki dönem Kırşehir’den milletvekili seçilen, ardından bir dönem aday gösterilmediği için Kırşehir ve ilçelerinde yatırımın durduğunu, Mikâil Arslan’ın üçüncü kez milletvekili seçilmesinin ardından yeniden yatırım ve hizmetlerin gelmeye başladığını belirten Kırşehirliler “Sayın Milletvekilimizin Kırşehir ve ilçeleri için ne kadar çok koşturduğunu, gecesini, gündüzüne katarak çalıştığını biliyoruz. Kırşehir ve Kırşehirliler için koşan, çaba harcayan bir milletvekilinin iki yakınının görev yapmasını çeşitli nedenlere bağlayarak yıpratmaya çalışanları anlamakta güçlük çekiyoruz.
Kendisi Kırşehir’den daha önce iki dönem milletvekilliği yaptı. Hiçbir yakınını ne müdür yaptı, ne de etkili bir makama getirdi. Elbette Kırşehir’de görev yapan ve milletvekili Arslan’ın akrabası olan kişilerin de görev yapması en doğal haklarıdır. Kaldı ki Kırşehir’de çalışan, başarılı hizmetleriyle bilinen insanların kimin akrabası olduğuna bakılmaksızın hak ettiği görevlerde olmasından doğal şey ne olabilir ki? Kaman’da yıllardır müdürlük yapan bir yakını hakkıyla bir makama getirmiştir.
Yine Kırşehir Gençlik Hizmetleri Müdürlüğü’ne vekaleten atanan Emre Aslan da çalışmalarıyla, başarıyla o makama getirilmiş, üstelik diğer Milletvekili Salih Çetinkaya ve İl Başkanı Mustafa Kendirli’nin ve Kırşehir kamuoyunun desteğiyle oraya atanmış. Bu atama Milletvekilimiz Mikâil Arslan’ın bilgisi dışında yapılmış. Başka illerden gelen, Kırşehir’de hizmet etmeyen, Kırşehir için risk almayan, sadece makamını korumak için etliye sütlüye karışmayan nice daire müdürlerini gördük. Biz bunları çok iyi biliyoruz. Bu nedenle iki yakınının resmi bir kurumda müdür olmasından rahatsız olanlar Milletvekili Mikâil Arslan’ı karalamalarına, yıpratmalarına fırsat veremeyiz. Biz Milletvekillerimizin Sayın Mikâl Arslan ile Salih Çetinkaya’nın sonuna kadar arkasındayız.
Onların Kırşehir’e getirecekleri her hizmet ve atamanın yanındayız” diye konuştular. Öte yandan Kırşehir’deki pek çok sivil toplum kuruluşu ve basın temsilcileri de Milletvekili Mikâil Arslan’a yönelik olarak yapılan haber ve yorumlara tepki göstererek, Milletvekili Mikâil Arslan’ın yanında ve destekçisi olduklarını bildirdiler.
Biz de “AHİ TV ve AHİCE Gazetesi ‘’ olarak Milletvekili Mikâil Arslan’ın yanında olduğumuzu kamuoyuna saygıyla belirtiyoruz. 
HABER DETAYI ALT KISMI İÇİN MODÜL
YÖNETİM PANELİNDEN MODÜL KISMINDAN DÜZENLEYEBİLİRSİNİZ
Etiketler kırşehir ahi tv
YORUM EKLE
    YORUMLAR
KIRŞEHİR ⇓
İmsak 04:20
Güneş 05:50
Öğle 12:48
İkindi 16:32
Akşam 19:34
Yatsı 20:58

4.0605

4.9845

110932

174,642
*KIRŞEHİR
Sitemizi Nasıl Buldunuz