MHP MİLLETVEKİLLİĞİ ADAYLARINI AÇIKLADI

Milliyetçi Hareket Partisi 24 Haziran'da gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem milletvekili genel seçimlerde aday gösterilecek isimleri açıkladı.

17 Mayıs 2018 Perşembe 10:57 < GÜNDEM
AHİ TV
24. Haziran tarihinde düzenlenecek cumhurbaşkanı ve 27. Dönem milletvekili genel seçimleri için adayların başvuru süreci sona erdi.

Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir il başkanlığı 27. dönem Milletvekili aday adayları
  •  Avukat Aydın Akpınar,
  •  İnşaat Mühendisi Şifa Talu,
  •  Mimar Semih Yerlikaya
  •  Siyaset Bilimcisi Oğuz Sulusaray olarak açıklanmıştı

Milliyetçi Hareket Partisi 24 Haziran'da gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem milletvekili genel seçimlerde aday gösterilecek isimleri açıkladı.

MHP Kırşehir İl Başkanlığı milletvekilliği listesinde

 1. Sırada Siyaset Bilimci Kamu Yön. Uzm. OĞUZ SULUSARAY
 2. Sırada ise Avukat A.AYDIN AKPINAR 
Olarak belirlendi.

MHP il başkanı Arif Kılıç yaptığı yazılı açıklamada ” 24 Haziranda yapılacak olan Milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı seçiminin Kırşehir’imize hayırlara vesile olmasını diliyorum. Yapılacak olan Milletvekilliği seçiminin partimiz ve ülkemiz açısından ne kadar hayati değer taşıdığının idraki içinde olduğumuzu aziz Kırşehirliler ve dava arkadaşlarımızın bilmesi gerektiğini, bu sancılı süreçte devletimizin bu sarmaldan kurtarılması için elimizden gelen gayreti ve çabayı sarf ettiğimizi herkesin bilmesini istiyorum. Bizler hiçbir menfaat düşünmeden bir karşılık beklemeden ülkemize ve partimize hizmet eden gönül erleri olduğumuzu bütün cihan bilir ve tanır
Milliyetçi hareket partisi yarım asırlık bir çınardır. Köklerini geçmişten alan kuruluş felsefesiyle aynı istikamette olan dün Başbuğumuzun izinde bugünde liderimizin emrinde bütün kurulan tuzakları boza boza yoluna devam etmektedir. Hal böyle olunca yapılacak olan milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde partimiz Cumhurbaşkanı adayı çıkarmamıştır. Adayımız Recep Tayyip ERDOĞAN’dır.
Milletvekili adaylarımızı bütün teşkilatımızın görüşlerini düşüncelerini alarak  1. Sırada Siyaset Bilimci Kamu Yön. Uzm. OĞUZ SULUSARAY 2. Sırada ise Avukat A.AYDIN AKPINAR olarak yapılmıştır.Devletimize ve şehrimize ve partimize hayırlı olsun Sefer Bizden Zafer Allah’ tan dır."İfadelerini kullandı.


 
 
 
HABER DETAYI ALT KISMI İÇİN MODÜL
YÖNETİM PANELİNDEN MODÜL KISMINDAN DÜZENLEYEBİLİRSİNİZ
Etiketler kırşehir ahi tv
YORUM EKLE
    YORUMLAR
KIRŞEHİR ⇓
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

4.7275

5.4833

95057

192,737
*KIRŞEHİR
Sitemizi Nasıl Buldunuz