KIRŞEHİR'DE SİVRİSİNEK VE HAŞEREYLE MÜCADELE

Kırşehir Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekiplerinin, sivrisinek ve haşere oluşumuna karşı il genelinde belirlenen alanlarda ilaçlama ve dezenfeksiyon çalışması yaptığı bildirildi.

12 Şubat 2018 Pazartesi 09:13 < GÜNDEM
AHİ TV

Kırşehir Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekiplerinin, sivrisinek ve haşere oluşumuna karşı il genelinde belirlenen alanlarda ilaçlama ve dezenfeksiyon çalışması yaptığı bildirildi.

Belediyeden yapılan açıklamada, vatandaşların daha rahat bir yaşantı sürdürebilmesi için kanal içleri, akarsu kenarları ile çeşitli gübrelik alanlarda kara ve sivrisinek ile haşere oluşumuna karşı ilaçlama yapıldığı belirtildi.

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, konuya ilişkin yaptığı değerlendirmede, temizlik faaliyetlerinin önem verdikleri konuların başında yer aldığını ifade ederek, şunları kaydetti:

"Belediye olarak halk sağlığını korumak için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz. Veteriner İşleri Müdürlüğümüz tarafından ilaçlama çalışmaları sayesinde bölgemizde uçkun, larva, karasinek ve sivrisinek gibi haşerelere karşı mücadelemiz sürekli yapılıyor. Halkımızın rahat bir yaşam sürdürebilmesi için gerekli tedbirleri alarak düzenli bir çalışma programı çalışıyoruz. Vatandaşlarımız da, Kırşehir Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü'ne veya Ak Masa'ya ulaşarak ilaçlama konusunda her türlü yardımı alabilir."

HABER DETAYI ALT KISMI İÇİN MODÜL
YÖNETİM PANELİNDEN MODÜL KISMINDAN DÜZENLEYEBİLİRSİNİZ
Etiketler kırşehir ahi tv
YORUM EKLE
    YORUMLAR
KIRŞEHİR ⇓
İmsak 03:37
Güneş 05:20
Öğle 12:46
İkindi 16:38
Akşam 19:59
Yatsı 21:35

4.4877

5.2816

102410

186,636
24°KIRŞEHİR
Sitemizi Nasıl Buldunuz