KIRŞEHİR EKONOMİSİNE DEĞER KATANLAR 2018 ÖDÜL TÖRENİ

Kırşehir ‘de bulunan başarılı 10 iş adamı ödüllerini Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi’ nin elinden aldı.

16 Şubat 2018 Cuma 11:08 < GÜNDEM
AHİ TV
KIRŞEHİR MÜSİAD’ın bu yıl ikinci kez düzenlediği “Kırşehir Ekonomisine Değer Katanlar 2018 Ödül Töreni” Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi’nin katılımı ile gerçekleştirildi.
 
Kırşehir ‘de bulunan başarılı 10 iş adamı ödüllerini Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi’ nin elinden aldı.
MÜSİAD KIRŞEHİRBaşkanı Hasan Eraslan’ın misafirliğinde gerçekleştirilen ödül törenine Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi,Kırşehir Valisi Necati Şentürk ,Ak Parti Milletvekilleri Mikail Arslan ve Salih Çetinkaya ,Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ,Ak Parti İl Başkanı Muzaffer Aslan ,İl Genel Meclis Başkanı Barbaros Dulkadiroğlu başta olmak üzere rektör yardımcıları, daire müdürleri, ilçe belediye başkanları, Kırşehir MÜSİAD üyeleri, sivil toplum kuruluş temsilcileri ve çok sayıda seçkin iş adamı katıldı.
 
Programın açılış konuşmasını MÜSİAD  Kırşehir  Başkanı Hasan Eraslan gerçekleştirdi. MÜSİAD Kırşehir Başkanı Hasan Eraslan  yaptığı konuşmada, verdiği desteklerden dolayı Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi’ ye teşekkür etti.Şehrin turizm, üniversite, sanayi ve tarımda fazla mesafe kat edemediğini, hayvancılıkta ise iyi bir durumda olduğunu ifade eden Eraslan, "Hayvan üretim yerlerindeki atıklar çok ciddi çevre kirliliği oluşturmaktadır. Bir kaç iş adamımız kendi imkanlarıyla atıkları biyoenerjiye dönüştürmek için çalışma yapmaktadır. Ancak, devletimizden ciddi bir biyokütle projesi beklemekteyiz. İlimizde acilen et işleme entegre tesisine ihtiyaç duyulmaktadır." dedi.

Bankaların kredi oranlarının yüksek olduğunu belirten Eraslan, bu konuda iyileştirilmeler yapılması gerektiğine işaret ederek, Ticaret ve Sanayi Odası'nın Fuar ve İnovasyon Merkezi Projesi'ne destek verilmesini talep etti.Kırşehir'e fabrika kurmak isteyen bir yatırımcının, ancak 6 ayda bürokrasiyi aşabildiğini  bürokrasinin azaltılması gerektiğinİ vurgulayarak, Kırşehir'e kurulması planlanan gümrük müdürlüğünün de Organize Sanayi Bölgesi'nde tahsis edilen yerde hizmete başlaması için Bakan Tüfenkci'den destek istedi.

Eraslan, Kırşehir'in, Elazığ, Erzurum, Malatya, Adıyaman, Mardin, Van, Diyarbakır gibi cazibe merkezi ilan edilmesi gerektiğini kaydetti.


Hasan Eraslan ‘In konuşmasının ardından Kırşehir Valisi Necati Şentürk’te bir konuşma yaptı. Vali Necati Şentürk konuşmasında, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi’nin yoğun programına rağmen ilimize gelerek kendilerini onurlandırdığını dile getirdi.
Programda son olarak Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi bir konuşma yaptı.  Bakan Tüfenkçi konuşmasında, Ahilerin diyarı Kırşehir’de bulunmaktan memnuniyet duyduğunu ifade etti.Tüfenkçi’nin konuşmasının ardından ise ödül törenine geçildi
 
Kırşehir Ekonomisine Değer Katanlar 2018 Ödül Töreninde
İŞ ADAMLARI
 • ALİ DÖŞDEMİR,
 • FEYZULLAH DURAN
 • MEHMET ASLAN
 • ABDURRRAHMAN BAŞAK
 • MURAT BADEM
 • HASAN YAVUZ
 • İHSAN GEYİK
 • NEŞET YAVUZ
 • MURAT- FERHAT ÇAĞLAYAN KARDEŞLER
 • YÜKSEL COŞAR ödüllendirildi
HABER DETAYI ALT KISMI İÇİN MODÜL
YÖNETİM PANELİNDEN MODÜL KISMINDAN DÜZENLEYEBİLİRSİNİZ
Etiketler kırşehir ahi tv
YORUM EKLE
  YORUMLAR
KIRŞEHİR ⇓
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

4.7275

5.4833

95057

192,737
*KIRŞEHİR
Sitemizi Nasıl Buldunuz