KİMLİK KARTI SORUNU YAŞAMAYIN

Kırşehir Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğünün, Yükseköğretim Kurumları Sınavına giren adayların kimlik kartı sorunu yaşamaması için önlem aldığı bildirildi.

13 Haziran 2018 Çarşamba 13:55 < GÜNDEM
AHİ TV

Kırşehir Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğünün, Yükseköğretim Kurumları Sınavına giren adayların kimlik kartı sorunu yaşamaması için önlem aldığı bildirildi.

Kırşehir Valiliği'nden yapılan yazılı açıklamada, 30 Haziran-1 Temmuz 2018 tarihlerinde yapılacak Yükseköğretim Kurumları Sınavına girecek adaylardan nüfus cüzdanı ve kimlik kartını kaybeden ve yeniden çıkarmak isteyenler için Kırşehir Merkez İlçe Nüfus Müdürlüğünün cumartesi ve pazar günü hizmet vermeye devam edeceği belirtildi.

Açıklamada, "Ayrıca 30 Haziran-1 Temmuz 2018 tarihlerinde yapılacak Yükseköğretim Kurumları Sınavının (2018-YKS) hafta sonu olması ve Vergi Dairesi Müdürlükleri ile anlaşmalı bankaların belirtilen tarihlerde kapalı olacağından vatandaşların mağdur olmaması için kimlik kartı ücretleri Gelir İdaresi Başkanlığının https://ivd.gib.gov.tr sitesi üzerinden yatırılabilecektir." ifadelerine yer verildi.

HABER DETAYI ALT KISMI İÇİN MODÜL
YÖNETİM PANELİNDEN MODÜL KISMINDAN DÜZENLEYEBİLİRSİNİZ
Etiketler kırşehir ahi tv
YORUM EKLE
    YORUMLAR
KIRŞEHİR ⇓
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

4.7275

5.4833

95057

192,737
*KIRŞEHİR
Sitemizi Nasıl Buldunuz