İSTİŞARE TOPLANTILARINA BAŞLADI

Rektör Karakaya Bölüm Başkanları ile İstişare Toplantılarına Başladı

07 Aralık 2017 Perşembe 09:48 < GÜNDEM
AHİ TV

 Rektör Prof. Dr. Vatan Karakaya, üniversitemizde eğitim  ve öğretim kalitesinin arttırılması amacıyla fakülte ve yüksekokulların bölüm başkanlarıyla bir araya gelerek durum değerlendirmesi yapıyor. Bu kapsamda ilk olarak 5 Aralık 2017 tarihinde Fen Edebiyat Fakültesi Toplantı Salonunda Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölüm Başkanı ve öğretim elemanları ile görüşen Rektör Karakaya, insan yetiştiren bir kurumun kaliteli bir sistemi ve yapısı olması gerektiğini vurgulayarak akademisyenlerden çalışmalarına bu yönde ağırlık vermelerini istedi.

 

Toplantıda bir konuşma yapan Prof. Dr. Vatan Karakaya, bölüm başkanlarıyla bir araya gelme amacının ülkemizin yükseköğretimini daha ileriye taşıyabilmek ve geleceğimiz olan gençlerimizi daha iyi yetiştirmek olduğunu belirtti.  Rektör Karakaya konuşmasına şöyle devam etti. “Ülkemizin yetişmiş insana ihtiyacı var. Bu ihtiyacı gidermek için de eğitime özen göstermeliyiz. Kurum olarak işimiz insan yetiştirmek olduğu için siz akademisyenlerin gençlerle sınıflarda geçirdiği 40 dakika çok önemli.”

 

Toplantıda Fen Edebiyat Fakültesi bölüm başkanı ve öğretim elemanlarıyla istişarelerde bulunan Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, bu toplantıları sürekli hale getirerek tüm fakülte ve yüksekokullardaki bölüm başkanlarıyla görüşeceğini ifade etti.   

HABER DETAYI ALT KISMI İÇİN MODÜL
YÖNETİM PANELİNDEN MODÜL KISMINDAN DÜZENLEYEBİLİRSİNİZ
Etiketler kırşehir ahi tv
YORUM EKLE
    YORUMLAR
KIRŞEHİR ⇓
İmsak 03:37
Güneş 05:20
Öğle 12:46
İkindi 16:38
Akşam 19:59
Yatsı 21:35

4.4877

5.2816

102410

186,636
24°KIRŞEHİR
Sitemizi Nasıl Buldunuz