İÇ ANADOLU BÖLGESİ ODA/BORSA İSTİŞARE TOPLANTISI KAYSERİ’DE YAPILDI

Kayseri Ticaret Odası’nda düzenlenen İç Anadolu Bölgesi Odalar ve Borsalar Ortak İstişare ToplantısınaTicaret Sanayi Odası Meclis Başkanı Mehmet Aydın, Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Bulut, Meclis üyeleri ve Meslek Komite üyelerimiz katıldı.

Aksaray, Kayseri, Kırşehir, Nevşehir, Niğde, Sivas ve Yozgat’tan girişimciler ve OSB başkanlarıyla bir arada olduklarını belirten Hisarcıklıoğlu, “İçinde bulunduğumuz bu bölge, imkansızlıklar içinde imkansızı başaran insanların olduğu bir bölgedir. Geçmişte bu illerimizin durumunu hepiniz çok iyi bilirsiniz. Bugün geldiğimiz noktada bu iller; Türkiye’nin önemli tarih-kültür, tarım-hayvancılık, sanayi, turizm ve eğitim kentleri haline geldiler.

İllerimizdeki bu dönüşüme öncülük eden Oda-Borsalarımıza teşekkür ediyorum. Şimdi illerimizi gelecek hedeflerine taşımak için çalışmak zorundayız, üyelerimize yol göstermek, önünü açmak zorundayız. Bunun için son dönemde sizlerin talepleriyle birçok düzenlemenin hayata geçmesini sağladık. Şimdi de istişare toplantımızda bunları ele alacağız” şeklinde konuştu.

Diğer Haberler