HASAN ERASLAN' DAN KADİR GECESİ MESAJI

AHİ TELEVİZYONU YÖNETİM KURULU BAŞKANI HASAN ERASLAN KADİR GECESİ MESAJINDA...

10 Haziran 2018 Pazar 11:29 < GÜNDEM
AHİ TV

“Ramazan Ayının Sonlarına Doğru Yaklaştığımız Bu Günlerde,Bin Aydan Daha Hayırlı Olan Kadir Gecesi’ne Bir Kez Daha Kavuşmanın Mutluluğunu Yaşıyoruz.
Allah’ın Kelamı Olan Kutsal Kitabımız Kuran-I Kerim, Ramazanın Kalbi Olan Bu Gecede İnmeye Başladı. Bu Mübarek Gece, Gönüllerimizin Huzur Bulması, Kalplerimizin Kötülüklerden Arınması, Manevi Huzurumuzun Artması İçin Büyük Bir Fırsattır.Kadir Gecesi Sema Kapılarının Sonuna Kadar Açıldığı, Dua Ve Tövbelerin Kabul Edildiği Mübarek Bir Gecedir.
Dargınlıklara Ve Kırgınlıklara Son Vermek Hoşgörüyü, Dostluğu Ve Kardeşliği Hakim Kılmak İçin Bu Gece İnsanlara Önemli Fırsatlar Sunmaktadır.
 Bu Gece Kulun Yalvarış Ve Yakarışlarını Yüce Mevla’ya Sunacağı Ve
 O’nun Sonsuz Affından, Merhametinden, İyiliğinden Bol Bol Yararlanacağı Umut, Huzur Ve Müjde Gecesidir Böyle Hayırlı Bir Gecede, Müminlerle Helalleşmeli, Küs Ve Dargın Olanlar Barıştırılmalı, Gönüller Alınmalı, Kederli Yüzler Güldürülmelidir.
Bu Mübarek Gecenin Tüm İnsanlığa Sağlık, Mutluluk Getirmesini Temenni Eder, Hayırlara Vesile Olmasını Ve  Allahın  Tüm Dualarınızı Kabul Etmesini  Diliyorum " Dedi 
HABER DETAYI ALT KISMI İÇİN MODÜL
YÖNETİM PANELİNDEN MODÜL KISMINDAN DÜZENLEYEBİLİRSİNİZ
Etiketler kırşehir ahi tv
YORUM EKLE
    YORUMLAR
KIRŞEHİR ⇓
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

4.7275

5.4833

95057

192,737
*KIRŞEHİR
Sitemizi Nasıl Buldunuz