HARUN KARACAN BELEDİYE’Yİ ZİYARET ETTİ

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan Belediye’yi Ziyaret Etti

11 Ekim 2017 Çarşamba 11:42 < GÜNDEM
AHİ TV

Bir dizi ziyaret için Kırşehir’e gelen Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Eskişehir Milletvekili Harun Karacan Kırşehir Belediyesini ziyaret etti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı ve Eskişehir Milletvekili Harun Karacan , beraberindeki heyet ile Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeciyi makamında ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Başkan Bahçeci Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan’a sekiz buçuk yılda Kırşehir’ yaptığı hizmetleri ve hayata geçen projeler hakkında bir sunum yaptı.

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, yaptığı konuşmada ; Genel Başkan Yardımcımızı Kırşehir’de ağırlamaktan onur duyduklarını belirterek “Kırşehir Belediyesi olarak vatandaşlarımıza en iyi hizmeti vermek; şehrimizi daha refah, modern ve yaşanabilir bir hale getirmek için çalışıyoruz. Rutin hizmetlerin yanı sıra kentin kronikleşen sorunlarını da dev projelerimizle çözmeyi amaçladık” diye konuştu.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Eskişehir Milletvekili Harun Karacan , Başkan Bahçeci’ye Kırşehir’e yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür etti. Karacan Başkan Bahçeci bir hediye takdim etti.

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci Genel Başkan Yardımcısı Karacan’a yöresel hediyeler takdim etti

HABER DETAYI ALT KISMI İÇİN MODÜL
YÖNETİM PANELİNDEN MODÜL KISMINDAN DÜZENLEYEBİLİRSİNİZ
Etiketler kırşehir ahi tv
YORUM EKLE
    YORUMLAR
KIRŞEHİR ⇓
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

4.7275

5.4833

95057

192,737
*KIRŞEHİR
Sitemizi Nasıl Buldunuz