"GAZETECİLİK FEDAKARLIKTIR"

"10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü en içten duygularımla kutlarım."

10 Ocak 2018 Çarşamba 10:39 < GÜNDEM
AHİ TV
KIRŞEHİR GAZETECİLER CEMİYETİ BAŞKANI MEHMET EMİN TURPÇU’ NUN  10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI
“Çağımızın dinamik mesleklerinden biri olan gazetecilik, ideal manada haberin doğrusunu insanlara ulaşmasını sağlamak gibi anlamlı bir misyon içermektedir. İletişim çağının hayatımızın her noktasına sirayet ettiği günümüzde bu anlayışla görev icra eden, doğru haber verme, tarafsızlık, özel hayata saygı ve hukukun evrenselliği ilkelerinden ödün vermeyen, zamana karşı stres altında işlerini icra eden, düzenli mesai olmadan, doğru haberi halka ulaştırmak için büyük gayret içerisinde olan ve bu anlamda kamusal bir görevi yerine getiren tüm  basın mensubu arkadaşlarımın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü en içten duygularımla kutlarım.
Bizler Anadolu’nun rengini, kokusunu, tadını sayfalarımıza, ekranlarımıza oradan da gönüllere aktaran, ülkemiz ve şehrimiz ile ilgili iyiliklerin yanında olup, kötülüklerin karşısında olan basın mensupları olarak, çözüm bekleyen sorunlarımız var. Bir aşk mesleği olan gazeteciliğinin zorluklarıyla birlikte ekonomik ve sosyal imkânlara biran önce kavuşmasını bekliyoruz.
2017 Yılı içinde Bakanlar Kurulu Resmi ilan Fiyat tarifesini onaylayıp yayınlamamıştır.2018’ de bu konunun acilen çözüme kavuşturulmasını bekliyoruz. İnternet yasasının biran önce çıkarılması ve bu konudaki belirsizliğin kaldırılmasını bekliyoruz. Hazine, Kosgeb, İşkur ve Kalkınma Ajansı’nın Anadolu’da yayın yapan Gazete, Televizyon ve Radyolara destek paketi hazırlamalarını bekliyoruz.”
 
                                                                                      MEHMET EMİN TURPÇU
                                                                      KIRŞEHİR GAZETECİLER CEMİYETİ BAŞKANI
HABER DETAYI ALT KISMI İÇİN MODÜL
YÖNETİM PANELİNDEN MODÜL KISMINDAN DÜZENLEYEBİLİRSİNİZ
Etiketler kırşehir ahi tv
YORUM EKLE
    YORUMLAR
KIRŞEHİR ⇓
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

4.7275

5.4833

95057

192,737
*KIRŞEHİR
Sitemizi Nasıl Buldunuz