ERASMUS PROJE EKİBİNDEN REKTÖR KARAKAYA’YA ZİYARET

Ahi Evran Üniversitesi ortaklığında düzenlenen “Avrupa Hatıratları Erasmus+ KA2 Stratejik Ortaklık Projesi” kapsamında proje ekibi....

16 Mart 2017 Perşembe 10:35 < GÜNDEM
AHİ TV

Ahi Evran Üniversitesi ortaklığında düzenlenen “Avrupa Hatıratları Erasmus+ KA2 Stratejik Ortaklık Projesi” kapsamında proje ekibi, Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’yı ziyaret etti.

 

8 Mart 2017 tarihinde gerçekleşen ziyarete, yabancı ortakların temsilcileri ile üniversite adına Yrd. Doç. Dr. Mustafa Kocaoğlu ile Öğr. Gör. Mehmet Özdemir katıldı.

 Rektör Karakaya, projeye destek verdiklerini ve üniversite olarak böyle bir projede yer almaktan mutlu olduklarını söyledi. Projenin gelecek nesillere önemli mesajlar vereceğine inandığını ifade eden Rektör Karakaya, anılarımızın ve kültürümüzün canlı tutulması açısından projeyi çok önemsediklerini ifade etti. Bu tür projelerin ülkelerin kaynaşmasında ve işbirliklerini artırmada önemli rol oynadığını belirten Prof. Dr. Vatan Karakaya, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle kadın misafirlere karanfil verdi.

Projenin başlangıç toplantısı ise Kırşehir’in ev sahipliğinde gerçekleşti. Letonya, Malta, İtalya, Bulgaristan’dan gelen proje ortakları ve Kırşehir’den projeye ortak olan kurum temsilcileri ile toplantılar yapıldı. Görüşmelerin ardından proje ortağı kurumlar ziyaret edildi. Üniversiteyi de ziyaret eden yabancı ortaklar, öncelikle Dış İlişkiler Ofisini gezerek yapılan çalışmalar ve işbirlikleri hakkında bilgi aldı.  

 Ziyaret kapsamında Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Görsel-İşitsel Teknikler Medya Yapımcılığı Bölümüne ait olan ve projenin montajlarının yapılacağı stüdyoyu da gezen yabancı ortaklar, üniversitemiz temsilcileri ile karşılıklı fikir alışverişinde bulundular.

HABER DETAYI ALT KISMI İÇİN MODÜL
YÖNETİM PANELİNDEN MODÜL KISMINDAN DÜZENLEYEBİLİRSİNİZ
Etiketler kırşehir ahi tv
YORUM EKLE
    YORUMLAR
KIRŞEHİR ⇓
İmsak 03:37
Güneş 05:20
Öğle 12:46
İkindi 16:38
Akşam 19:59
Yatsı 21:35

4.4877

5.2816

102410

186,636
24°KIRŞEHİR
Sitemizi Nasıl Buldunuz