ERASLAN KUDÜS KATLİAMINI KINADI.

MÜSİAD Başkanı Hasan ERASLAN KUDÜS katliamını kınadı

16 Mayıs 2018 Çarşamba 16:26 < GÜNDEM
AHİ TV
MÜSİAD BAŞKANI HASAN ERASLAN “ İSRAİL FİLİSTİNLİ MÜSLÜMANLARIN KANI İLE BESLENİYOR.”

MÜSİAD Başkanı Hasan ERASLAN” Üç semavi din içinde kutsal sayılan peygamber efendimizin miraca çıktığı Kudüs, Müslümanların en önemli üç kutsal beldesinden biridir. ABD himayesinde faşist İsrail Filistin’ de soykırım yapmaktadır. Bu Katliama bırakın Müslümanı vicdan sahibi hiçbir insanın sessiz kalması mümkün değildir.
Aliya İzzet Begoviç’in de dediği gibi “ her şey bittiğinde hatırlayacağımız düşmanlarımızın sözleri değil, dostlarımızın sessizliği olacaktır. “
Bugün Filistin’deki katliama sessiz kalan Arap dünyası hem tarih önünde hem de ilahi adalette yargılanacaklardır. Amerika’nın Başkanı Trump’un akıllara ziyan kararı ile elçiliği Kudüs’ e taşıması zaten 75 yıldır ezilen sürgüne gönderilen Filistinlileri çileden çıkarmıştır.
İsrail’in en modern silahlarının ölüm kusmasına karşılık Filistinli Müslümanların yalnız olmadığını göstermek açısından çok önemlidir.
İnanıyorum ki gün gelecek İsrail yok olacak, Filistin bağımsızlığına kavuşacaktır. Şehitlere rahmet, yaralılara acil şifa diliyorum.
Üstad Necip Fazıl ne güzel demiş” Yıkılasın İsrail enkazını göreyim sana ülke diyenin yüzüne tüküreyim”
 
HABER DETAYI ALT KISMI İÇİN MODÜL
YÖNETİM PANELİNDEN MODÜL KISMINDAN DÜZENLEYEBİLİRSİNİZ
Etiketler kırşehir ahi tv
YORUM EKLE
    YORUMLAR
KIRŞEHİR ⇓
İmsak 03:37
Güneş 05:20
Öğle 12:46
İkindi 16:38
Akşam 19:59
Yatsı 21:35

4.4877

5.2816

102410

186,636
24°KIRŞEHİR
Sitemizi Nasıl Buldunuz