ERASLAN "ÇANAKKALE GEÇİLMEZ"

MÜSİAD VE TEEVİZYONUMUZ YÖNETİM KURULU BAŞKANI HASAN ERASLAN 18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ VE ÇANAKKALE DENİZ ZAFERİNİN 101’İNCİ YILDÖNÜMÜNÜ KUTLAMANIN GURURUNU YAŞADIKLARINI DİLE GETİRDİ.

17 Mart 2018 Cumartesi 18:12 < GÜNDEM
AHİ TV

MÜSİAD VE TELEVİZYONUMUZ YÖNEYİM KURULU BAŞKANI HASAN ERASLAN MESAJINDA  ŞU İFADELERE YER VERDİ; 
"AZİZ VE KAHRAMAN ŞEHİTLERİMİZ, KUTSAL VATANIMIZIN KURTARILMASI VE MİLLETİMİZİN BEKASI UĞRUNDA KANLARINIZI VE CANLARINIZI HİÇ DÜŞÜNMEDEN FEDA ETTİNİZ. BU VESİLEYLE, BIRAKTIĞINIZ AZİZ HATIRAYI SAYGIYLA VE MİNNETLE ANIYORUM. EMANETİNİZİ SONSUZA KADAR KORUYACAĞIMIZI VE YAŞATACAĞIMIZI BİLEREK RAHAT UYUYUNUZ. SİZLERDEN ALDIĞIMIZ GÜÇ VE AZİMLE, TÜRK BAYRAĞI SONSUZA KADAR ÖZGÜRCE DALGALANACAK VE SONRAKİ NESİLLERE TESLİM EDİLECEKTİR. 

"ECDADIMIZ BİZLERE DESTANLARLA ÖRÜLMÜŞ MUHTEŞEM BİR MİRAS BIRAKMIŞ. BAĞIMSIZLIK, ÖZGÜRLÜK, VATAN BAYRAK GİBİ YÜCE DEĞERLER SÖZ KONUSU OLUNCA, ÖLÜMÜ KARŞILIKSIZ, SEVE SEVE GÖZE ALMIŞLARDIR. BU DEĞERLER UĞRUNA ŞEHİT OLMAYI, ULAŞILABİLECEK EN YÜKSEK MERTEBE EN KUTSAL PAYE BİLMİŞLERDİR. İŞTE ÇANAKKALE ZAFERİ BU KAHRAMANLIK VE FEDAKARLIĞIN EN GÜZEL ÖRNEKLERİNDEN BİRİSİDİR.

BAĞIMSIZLIĞIMIZIN, ÖZGÜRLÜĞÜMÜZÜN, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİN ÖLÜMSÜZ SEMBOLLERİ OLAN SİZ ŞEHİTLERİMİZ, HER ZAMAN GÖNLÜMÜZDE YAŞADINIZ VE İLELEBETTE YAŞAMAYA DEVAM EDECEKSİNİZ
BAŞTA BÜYÜK KOMUTAN MUSTAFA KEMAL ATATÜRK OLMAK ÜZERE DÜN OLDUĞU GİBİ BUGÜNDE VATAN VE BAYRAK İÇİN SEVE SEVE ŞEHİT OLAN, PKK TERÖRİSTLERİNE  KARŞI MÜCADELE VEREN GÜVENLİK GÜÇLERİMİZİ  SAYGI VE ŞÜKRANLA ANIYORUM. RUHUNUZ ŞAD OLSUN..."

 

HABER DETAYI ALT KISMI İÇİN MODÜL
YÖNETİM PANELİNDEN MODÜL KISMINDAN DÜZENLEYEBİLİRSİNİZ
Etiketlerahii tv
YORUM EKLE
    YORUMLAR
KIRŞEHİR ⇓
İmsak 04:20
Güneş 05:50
Öğle 12:48
İkindi 16:32
Akşam 19:34
Yatsı 20:58

4.0605

4.9845

110932

174,642
*KIRŞEHİR
Sitemizi Nasıl Buldunuz