ENGELLİLERDEN VALİ ŞENTÜRK'E ZİYARET

3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeni ile Şirin Kırşehir Bedensel Engelliler Derneği Başkanı Servet Avkapan, Vali Necati Şentürk’ü makamında ziyaret etti.

06 Aralık 2017 Çarşamba 10:14 < GÜNDEM
AHİ TV
3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeni ile Şirin Kırşehir Bedensel Engelliler Derneği Başkanı Servet Avkapan, Vali Necati Şentürk'ü makamında ziyaret etti.

Şirin Kırşehir Bedensel Engelliler Derneği Başkanı Servet Avkapan başkanlığında gerçekleştirilen ziyaret sırasında konuşan Vali Necati Şentürk, engelli çocukların en kıymetli varlıklar olduğunu söyledi. Engelli vatandaşları mutlu etmenin, yüzlerini güldürmenin değerinin paha biçilemez olduğunu belirten Vali Necati Şentürk, "Engelli evlatlarımız bizlere Allah'ımızın bir emanetidir. Onlara ne kadar iyi davranırsak, Rabb'imiz de bize o kadar iyilikler ihsan eder. Engelli vatandaşlarımıza, kimsesizlere, mağdurlara her zaman yardım eder, dualarını alırız. Allah milletimize, devletimize zeval vermesin. Engelli çocuklarımıza iyi bir eğitim verildiğinde onların yapamayacağı şey yoktur. İlimizde açtığımız Gündüzlü Bakım Merkezi de engelli evlatlarımıza gün boyu hizmet vermektedir" dedi

Ziyarette Dernek Başkanı Servet Avkapan ve beraberindekiler de kendilerine verdiği desteklerden dolayı Vali Necati Şentürk'e teşekkür etti.
HABER DETAYI ALT KISMI İÇİN MODÜL
YÖNETİM PANELİNDEN MODÜL KISMINDAN DÜZENLEYEBİLİRSİNİZ
Etiketler kırşehir ahi tv kırşehir haberleri
YORUM EKLE
    YORUMLAR
KIRŞEHİR ⇓
İmsak 06:01
Güneş 07:23
Öğle 13:03
İkindi 16:02
Akşam 18:31
Yatsı 19:48

3.7639

4.6604

116090

162,171
KIRŞEHİR
Sitemizi Nasıl Buldunuz