CEPHE DÜZENLEME ÇALIŞMASINI YERİNDE İNCELEDİ.

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci Şehir merkezinde devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.

07 Aralık 2017 Perşembe 10:10 < GÜNDEM
AHİ TV

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci Şehir merkezinde devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.

Başkan Bahçeci Şehir merkezindeki yapımı devam eden Ankara ve Terme Caddesi kaldırım çalışmaları, Yeni Çarşı civarında Tuvalet ve şadırvan inşaatını, Uzun Çarşı da da cephe düzenleme çalışmasını yerinde inceledi.

Başkan Bahçeci; Her gün gelişen ve büyüyen Kırşehir’imizde ’ vatandaşlarımızın mutluluğu ve refahı için çalışıyoruz. Biz yılmadan aşk ile şevk ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kişisel menfaatleri toplumun menfaatlerinin önünde tutsaydık, Kırşehir bugünkü güçlü Kırşehir olmazdı. Biz bunun için çalışıyoruz, çalışmaya devam edeceğiz.”

Tespitleri bizzat sahada yaptıklarını ifade eden Başkan Bahçeci, “Kırşehir’imizin her mahallesi bizim için önemli. Kırşehir’imiz için aşkla ve şevle çalışma yapıyoruz. Sorunları tespit edip, imkânlar dâhilinde neler yapabiliriz onun için çalışıyoruz.”

Başkan Yaşar Bahçeci incelemelerden sonrada açıklamasına şöyle devam etti; Terme ve Ankara Caddelerinde çalışmalarımız hızla devam ediyor, şehrimiz alt yapısı ve üst yapısıyla tamamıyla yenileniyor. Çok yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Kaldırım çalışmalarımız Terme ve Ankara caddesinde devam ediyor. Programımıza göre hedefimiz inşallah Aralık sonuna kadar Terme ve Ankara caddesini tamamen bitirmek bu arada orta refüjlerinde, toprak işleri, peyzaj ağaç dikilmesi ve aydınlatması da peşi sıra devam ediyor. Amacımız ve gayemiz en hızlı şekilde ama hızı giderken de sağlam ve doğru bir şekilde bütün kaldırımlarımızı altyapılarımızı her şeyiyle düzgün bir şekilde bitirmek. Kırşehir’imize yakışır bir şehir merkezini inşaa etme yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Bisiklet yollarımız çok güzel çok kaliteli bütün bitimler ayraçlar kaliteli elamanlarla ve çok kaliteli bir işçilik yapıyoruz.”

Uzun Çarşı çevre ve cephe düzenlemesi ile ilgili yaptığı açıklamada ise; “Uzun Çarşı düzenleme çalışmamızda hız kesmeden devam ediyor, her eserimiz gibi uzun çarşı da çok güzel olacak inşallah. Her haliyle kaliteli iyi bir iş yapınca biraz fazla yoruluyoruz ama inşallah çok güzel bir şehir merkezine Kırşehir’imiz kavuşmuş olacak.”dedi.

HABER DETAYI ALT KISMI İÇİN MODÜL
YÖNETİM PANELİNDEN MODÜL KISMINDAN DÜZENLEYEBİLİRSİNİZ
Etiketler kırşehir ahi tv
YORUM EKLE
    YORUMLAR
KIRŞEHİR ⇓
İmsak 03:37
Güneş 05:20
Öğle 12:46
İkindi 16:38
Akşam 19:59
Yatsı 21:35

4.4877

5.2816

102410

186,636
24°KIRŞEHİR
Sitemizi Nasıl Buldunuz