BAŞARILI SPORCULARDAN VALİ VEKİLİ KAYIK'A ZİYARET

Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Emre Aslan ve çeşitli yarışmalarda başarı elde eden sporcular, Vali Vekili Adnan Kayık'ı ziyaret etti.

16 Mayıs 2018 Çarşamba 16:38 < GÜNDEM
AHİ TV

Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Emre Aslan ve çeşitli yarışmalarda başarı elde eden sporcular, Vali Vekili Adnan Kayık'ı ziyaret etti.

Valilikten yapılan açıklamaya göre, 'Gençlik Haftası' etkinlikleri kapsamında Kayık'ı ziyaret eden Aslan, kentte yapılacak programlar ve spor dallarında düzenlenecek yarışmalar hakkında bilgi verdi.

Ziyarette konuşan Kayık ise gençlerin enerjisini iyi yönde kullanarak, onların başarılı sporcu olmaları için gayret gösterilmesi gerektiğini belirtti.

Kayık, "Ülkenin geleceği olan gençleri önemsiyoruz. Onları ahlaklı sporcu, zeki bireyler olarak yetiştirme gayretindeyiz. Kırşehir'deki gençlerin katıldığı sportif faaliyetlerde, müsabakalarda her zaman başarılı sonuçlar alması bizleri gururlandırıyor. Kırşehir'de milli sporcularımızın olması, onlarında güzel başarılar elde ederek, diğer gençlerimize örnek olması çok güzel. Tüm gençlerimizin 'Gençlik Haftası'nı kutluyorum." sözlerini kullandı.

Ziyarete eşlik eden başarılı sporcular, Türkiye genelindeki yarışmalarda elde ettikleri başarılarla ilgili bilgi verdi.

HABER DETAYI ALT KISMI İÇİN MODÜL
YÖNETİM PANELİNDEN MODÜL KISMINDAN DÜZENLEYEBİLİRSİNİZ
Etiketler kırşehir ahi tv
YORUM EKLE
    YORUMLAR
KIRŞEHİR ⇓
İmsak 03:37
Güneş 05:20
Öğle 12:46
İkindi 16:38
Akşam 19:59
Yatsı 21:35

4.4877

5.2816

102410

186,636
24°KIRŞEHİR
Sitemizi Nasıl Buldunuz