BAHÇECİ, GÜZLER PİKNİK ALANI’NDA İNCELEMELERDE BULUNDU

Başkan Bahçeci, Güzler Piknik Alanı’nda incelemelerde bulunduKırşehir Belediyesi Güzler Piknik Alanı ve Evcil Hayvan Parkı’nın yapımında sona yaklaşıyor. Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci .....

19 Mayıs 2017 Cuma 11:20 < GÜNDEM
AHİ TV
Kırşehir Belediyesi Güzler Piknik Alanı ve Evcil Hayvan Parkı’nın yapımında sona yaklaşıyor. Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci yapımına devam eden Güzler Piknik Alanı ve Evcil Hayvan Parkı’nda incelemelerde bulundu. Güzler Evcil Hayvanlar Parkı ve Piknik Alanı Projesi’nde sona yaklaşıldığını bildiren Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Güzler Piknik Alanı ve Evcil Hayvanlar Parkı Projemiz hızlı ilerliyor, inşallah herkesin çok seveceği bir mekân olacak. Kırşehir’in en eski alanlarındandı. Yıllarca bakımsız bir alandı. Bu alanı Belediye olarak devir aldıktan sonra Kırşehir’in gerçekten gurur duyacağı çok seveceği bir proje hazırlattık. Doğal yapısına müdahale etmeden tasarladığımız projemizde daha konforlu bir piknik alanı, seyir terasları, basket sahası, oyun grupları, kafeterya, köprüler, idari binalar, büfeler, satış birimleri ve belki de en önemlisi çocuklarımıza hayvan sevgisini aşılamak için planladığımız evcil hayvan parkı, seyir kuleleri, eğitim alanları yer alıyor. Projemizde ayrıca onlarca çeşit kuşun bir arada yaşayacağı bir kuş bahçesi de olacak. İster kalabalık gruplar halinde, ister ailenizle 650 kişinin aynı anda piknik yapacağı bir piknik alanını da halkımız için bu projede hayata geçireceğiz” ifadesini kullandı.
Kırşehir’i her alanda geliştirecek, değiştirecek ve Kırşehir’e yeni sosyal alanlar kazandırılacağını kurgulayan Başkan Bahçeci, sözlerine şöyle devam etti:
“Daha büyük hedeflere, daha büyük projelerle ilerlemek adına şehrimize yeni hizmetler ekliyoruz. Bu hizmet yarışında biz kendimizle yarışarak daha iyisini, daha güzelini deneyimimiz ve mühendislik bilgimizle harmanlayarak yeni projeler ürettik. Çocuklarımızın hayvanlarla temas edebileceği, hem de insanlarımızın güzel vakit geçirebileceği piknik alanları ile beraber güzel bir işletmeyi Kırşehir’e kazandıracağız.
Yaşadığımız kendi şehrimize hizmet edebilmek son derece önemli diye düşünüyorum, kutsal bir görev yapıyoruz. Kırşehir’in böyle bir yere ihtiyacı vardı.”
HABER DETAYI ALT KISMI İÇİN MODÜL
YÖNETİM PANELİNDEN MODÜL KISMINDAN DÜZENLEYEBİLİRSİNİZ
Etiketler kırşehir ahi tv
YORUM EKLE
    YORUMLAR
KIRŞEHİR ⇓
İmsak 04:20
Güneş 05:50
Öğle 12:48
İkindi 16:32
Akşam 19:34
Yatsı 20:58

4.0605

4.9845

110932

174,642
*KIRŞEHİR
Sitemizi Nasıl Buldunuz