ASFALTLAMA ÇALIŞMASI BAŞLADI.

Kırşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından altyapı çalışmaları biten alanlarda asfaltlama çalışması başladı.

13 Nisan 2018 Cuma 13:41 < GÜNDEM
AHİ TV

Kırşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından altyapı çalışmaları biten alanlarda asfaltlama çalışması başladı.

Alt Yapı çalışmalarını bitiren Kırşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Ahi Evran Mahallesi Yavuz Sultan Selim Bulvarı, Cumhuriyet Orta Okulu, Askerlik Şubesi kavşağında asfalt serimi yapıldı.

Yapılan çalışmaları değerlendiren Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, çalışmaların koordineli ve etap etap yapılacağını belirtti. Yapılan çalışmaların en kısa sürede tamamlanacağını bildiren Belediye Başkanı Bahçeci, "Kırşehirlilere sabırlarından dolayı teşekkür ediyorum. Belki Belediye olarak bir risk aldık ama Kırşehir'in geleceği açısından en doğru olanı yaptığımıza inanıyoruz.

Kırşehir uzun yıllar alt yapı ile ilgili bir sorun yaşamamasını istiyoruz. Şehir merkezinde yollarımız, kaldırımlarımız, peyzaj, aydınlatma, trafik sistemi her şeyi değişti. Bunları yapmadan önce tüm alt yapıyı yenileyelim ki bir daha yap boz olmasın istedik bu da zaman ve sabır gerektirdi. Çalışmalarımız sırasında çamurlu ve tozlu geçirdik ama İnşallah Kırşehir Türkiye'de parmakla gösterilir şehir merkezine yaptığımız yol kaldırım ve peyzaj projeleri sayesinde kavuşmuş olacak" dedi. 

HABER DETAYI ALT KISMI İÇİN MODÜL
YÖNETİM PANELİNDEN MODÜL KISMINDAN DÜZENLEYEBİLİRSİNİZ
Etiketler kırşehir ahi tv
YORUM EKLE
    YORUMLAR
KIRŞEHİR ⇓
İmsak 04:20
Güneş 05:50
Öğle 12:48
İkindi 16:32
Akşam 19:34
Yatsı 20:58

4.0605

4.9845

110932

174,642
*KIRŞEHİR
Sitemizi Nasıl Buldunuz