Aile Hekimlerine Teşekkür Belgesi Verildi

Kırşehir Sağlık İl Müdürü Op. Dr. Ali BULUTyaptığı basın açıklamasında; Ülkemizde yürütülen toplum tabanlı meme, serviks ve kolorektal kanser taramalarının başarılı olabilmesi için KETEM, aile sağlığı merkezleri, toplum sağlığı merkezleri ve bağlı birimlerin işbirliği içinde çalışması ve hedef nüfusa ulaşmak gerekmektedir.

Kırşehir Sağlık İl Müdürü Op. Dr. Ali BULUTyaptığı basın açıklamasında;  Ülkemizde yürütülen toplum tabanlı meme, serviks ve kolorektal kanser taramalarının başarılı olabilmesi için KETEM, aile sağlığı merkezleri, toplum sağlığı merkezleri ve bağlı birimlerin işbirliği içinde çalışması ve hedef nüfusa ulaşmak gerekmektedir. 

Bu amaçla kendilerine kayıtlı kadın ve erkek bireyleri davet ederek ulusal kanser tarama standartlarına uygun olarak taramalarda katkısı olan aile hekimleri aile sağlığı elemanları ve ketem personellerine teşekkür belgesi İl Sağlık Müdürümüz Op. Dr. Ali BULUT, Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Mehmet YETİŞ ve Şube Müdürü Harun KOÇ tarafından takdim edildi.
Ülkemizde yürütülen toplum tabanlı meme, serviks ve kolorektal kanser taramalarının başarılı olabilmesi için KETEM, aile sağlığı merkezleri, toplum sağlığı merkezleri ve bağlı birimlerin işbirliği içinde çalışması ve hedef nüfusa ulaşmak gerekmektedir. Bu amaçla kendilerine kayıtlı kadın ve erkek bireyleri davet ederek ulusal kanser tarama standartlarına uygun olarak taramalarda katkısı olan aile hekimleri aile sağlığı elemanları ve ketem personellerine teşekkür belgesi İl Sağlık Müdürümüz Op. Dr. Ali BULUT, Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Mehmet YETİŞ ve Şube Müdürü Harun KOÇ tarafından takdim edildi.

Diğer Haberler