15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ ANISINA 250 FİDAN DİKİMİ

Öğrencilerden 15 Temmuz Şehitleri Anısına 250 Fidan Dikimi

13 Mart 2018 Salı 11:49 < GÜNDEM
AHİ TV

Vali Necati Şentürk, öğrencilerle birlikte Vali Konağı etrafına fidan dikimi gerçekleştirdi.

Kırşehir Şehit Astsubay Ömer Halisdemir İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerinin 15 Temmuz şehitlerimiz adına fidan diktiği programa Vali Necati Şentürk de katıldı.

Programda öğrencilerle sohbet eden Vali Necati Şentürk, öğrencilerin şehitlerimiz anısına fidan dikmesinin örnek bir davranış olduğunu söyledi.

Daha yeşil ve daha yaşanabilir bir Kırşehir için öğrencilerle birlikte fidan dikmenin önemine değinen Valimiz Sayın Necati Şentürk, “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın fidanları toprakla buluşturması anlamlı, her fidanı bir şehidimizin anısına dikmesi daha da anlamlıdır. Öğrencilerimizle birlikte bugün şehitlerimiz adına 250 fidan dikimi gerçekleştiriyoruz. Her öğrenci bir şehidimizin adına bir fidan dikiyor. Öğrencimizin diktiği fidan kendine zimmetli olacak ve bakımını da kendi yapacak. Fidanları ayırt etmek için üzerilerine şehitlerimizin adı yazılı olan madalyalar takılacak. Öğrencilerimizin şehitlerimiz adına fidan dikmesi çok değerli bir harekettir. Bu vesileyle, Şehit Astsubay Ömer Halisdemir’i ve diğer bütün 15 Temmuz şehitlerimizi rahmetle anıyoruz.” dedi.

Orman İşletme İl Müdürü Reşat Karaca ve Kırşehir Şehit Astsubay Ömer Halisdemir İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Abdurrahman Ergül’ün de yer aldığı program, Şentük'ün öğrencilerle birlikte fidan dikmesi ve dikilen fidanları sulaması ile sona erdi.

HABER DETAYI ALT KISMI İÇİN MODÜL
YÖNETİM PANELİNDEN MODÜL KISMINDAN DÜZENLEYEBİLİRSİNİZ
Etiketler kırşehir ahi tv
YORUM EKLE
    YORUMLAR
KIRŞEHİR ⇓
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

4.7275

5.4833

95057

192,737
*KIRŞEHİR
Sitemizi Nasıl Buldunuz